KONST / Litografier / Färglitografi 11356052
*
nr 1135 6052
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Te för tre, 105/225, Löst blad, bladets mått: 80x60
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 oktober 2017
kl 18:06:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/10 17:41:12
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige te för tre
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
-
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51
*
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Läs mer om Lena A Linderholm
nr 1135 6052
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Te för tre, 105/225, Löst blad, bladets mått: 80x60
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 oktober 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/10 17:41:12 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lena A Linderholm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, grafiker och författare.Läs mer om Lena A Linderholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lena a linderholm litografi litografier litografiskt blad löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige te för tre
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27 -
4057 Färglitografi
Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:48 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:51